Ballina Magazina Mos e besoni po deshët por Bora dhe Donaldi me janë në...

Mos e besoni po deshët por Bora dhe Donaldi me janë në pushime së bashku! (FOTO)

Bora dhe Donaldi vijojnë të jenë ende qendra e vëmendjes. Dyshja nuk ka folur ende për rikthimin në krahët e njëri-tjetrit por tashmë dihet se ata janë bashkë.

Dikush ka publikuar fotot e çiftit nga pushimet në jug të vendit.

Si duket dyshja po i kalojnë pushimet bashkë në Livadh, të shoqëruar dhe nga familjarët e tyre.

Në fotot e publikuara, Bora shihet në kafe me vëllain e vogël të Donaldit dhe në një gomone, bashkë me Donaldin, duke shkuar në zonat më private të plazhit.

Më herët detajet e shumta si dhe fotot e shkrépura nga fansat e tyre kanë qenë prova të ribashkimit mes dyshes. Por detaji i fundit i vendosi vërtet pikat mbi “i”.

Puntatën e një të premte në “Më lër të flas”, Donaldi u shfaq me një bluzë, e njëjtë kjo me bluzën që më herët ja kemi parë të veshur Borës.

Kujtojmë se dalja e tyre e fundit, të paktën ajo që është bërë publike ka qenë në Genova. Dyshja janë parë së bashku duke bërë pazar në outletin Seravalle.

Dyshja janë parë edhe më herët së bashku. Bora u kap mat duke shoqëruar me makinën e saj Donaldin, në një koncert që ai ka patur në Kosovë.

Më tej, u tha se dyshja janë parë në Morinë së bashku, ku ka qenë Bora në timon ndërsa Donaldi pasagjer. Që të dy kanë patur kapele në kokë, për t’u kamufluar disi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!