Ballina Magazina Marina Vjollca tregon si e kaluan Covid-19 familjarisht! (FOTO)

Marina Vjollca tregon si e kaluan Covid-19 familjarisht! (FOTO)

Marina nuk na flet shpesh për jetën e saj private, por ditën e sotme na ka treguar vështírësitë që ka hasur këto kohët e fundit, sidomos me Covid-in.

Marina na tregoi se e ka mposhtur Covid-in edhe pse me shumë vështirësi.

“Më në fund negative”, ka shkruar ajo krahas dy tamponeve negativë.

“E kalove me vështirësi Covid-19, çfarë simptoma pate?”, e ka pyetur njëra nga ndjekëset në Q&A e hapur nga Marina.

“Pyetjet më të shumta janë për Covid. Në fillim pata dhimbje fyti, dhimbje koke dhe shumë dhimbje turpi. Për rreth 5-6 ditë pata temperature 38,5-39” i është përgjigjur ajo.

Një tjetër ndjekës e ka pyetur nëse vajza e saj Marget, ishte me të gjatë karantimit.

“Po na zuri të dyjave bashkë e kemi qenë të mbyllura deri sot në mëngjes”, i është përgjigjur Marina.

Kujtojmë se Marina ka folur për jetën e saj private, veçanërisht martesën me Getoar Selimin, dhe sipas saj dashuria mes tyre vazhdon të jetë po njësoj si ditën e parë. Ajo shton se deri më tani martesa e tyre nuk duket fare monotone dhe mendon se nuk do të ndodhë kurrë diçka e tillë për sa kohë të dy kanë qëllime dhe ide të njëjta për njëri-tjetrin.

“Veç sekret që nuk ka në dashuri. Sekreti i Getit ky është, di të të lërë pa fjalë (për mirë deri tani)”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!