“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe.

Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke dhùruar spektakël.

Mirëpo një video e saj dhe Ledri Vulës ka qàrkùlluar në rrjete sociale së fùndmi.

Kujtojmë që dyshja kanë qenë në një lídhje dashurie para shumë vitesh.

Në video ata shihen teksa përqafojnë njëri tjetrin dhe bashkëbisedojnë.

Nga ana tjetër, Sara Hoxha foli për màrrëdhënien e saj me ish-et e Ledrit. Ajo tha se ndihet rehat me Dafinën dhe Duan pasi i ecën muhabeti. Jo vetëm kaq por ajo théksoi gjatë një interviste, se nuk xhélozon kurrë për ish- të dashurat e Ledrit.

“Ne nuk kemi lind bashkë, unë e takova Ledrin kur isha 25-26 vjeçe, ai e ka një të shkuar, edhe për Dafinën më shàjnë si mund ta takosh atë dhe të rrish me të, mua më duket normale më pëlqejnë edhe Dua edhe Dafina janë njerëz të mirë, na ecën muhabeti, kjo tregon që unë jam rehat me veten time dhe nuk xhélozoj për ish të dashura të Ledrit”, ka thënë Sara më herët në një intervistë.

“Sunny Hill Festival” do të vijë edhe në Tiranë.

Dua ka publikuar më herët në Instastory postimin e faqes zyrtare të festivalit ku shkruhet: “Tirana a jeni gati?”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!