Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj.

Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në skenë, ku performoi hitet e tij më të suksesshme.

Jo vetëm kaq por ai ka treguar edhe një sekret që askush nuk e ka ditur për shérrin qe kanë patur dikur.

Alpha Show", nis super koncerti i Noizy-t | Albanian Post

Deklarata e tij u shoqërua me brohorima nga fansat. Gjithashtu, mes Stresit dhe Noizyt pati edhe një përqafim.

Performanca mjaft të mira dhuruan në skénë edhe artistët si Loredana Zefi, Ledri Vula, Ylli Limani, Dhurata Dora, Elgit Doda, Ardian Bujupi, Xhensila Myrtezaj, Mc Kresha dhe Lyrical Son, Finem dhe Solo, Kida edhe Stresi.

Mirëpo, sa pjesëmarrës kishte koncerti i Noizy-t?

Alpha Show | Top Albania Radio | It's time

Burime për “lokimagazine.com” bëjnë me dije se në koncertin “Alpha Show” ishin plot 15 mijë persona.

Një ndër momentet më kulminante nga koncerti ishte takimi i Noizy-t dhe Stresit të cilët i dhanë duart njëri tjetrit dhe u përqafuan në skenë.

Gjithashtu, “Semafori” i dy reperëve mjaft të njohur dhe të suksesshëm për publikun shqiptar, MC Kresha dhe Lyrical Son u këndua sërish, ku performanca e dyshes eléktrizoi skénën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!