Ballina Magazina Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin.

Qoftë për të kërkuar falje ose dhe për të treguar se e do akoma vàrgjet e thùrura për të kanë qenë të shumta.

I tillë është dhe ky i fundit, si duket Donaldi po vjen me një këngë të re dhe të vetmet fjalë që ka publikuar nga kënga po ndézin që tani replika në komente.

Donald Veshaj paralajmëron projektin e ri: Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë - Telegrafi

Me anë të një postimi në Instagramin e tij, Donaldi ka zbùluar pak nga kënga e re për fansat.

“Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”, janë këto fjalët e publikuara nga Donaldi që janë interpretuar menjëherë si një dedikim për Borën.

Mirëpo ndjékësve nuk ju ka shpëtuar as ngjashmëria e frazës me tekstin e këngës së Beatrix Ramosaj.

Ndihem në faj”, Donald Veshaj flet për marrëdhënien me Borën dhe Beatrix – Revista Bordo

“Sy në sy pa fjalë po më kupton”,-thotë Beatrix në tekstin e këngës që ishte një dedikim për Donaldin gjatë romancës së tyre në “Big Brother Vip”.

Të shumtë kanë qenë komentuesit që e akuzojnë Donaldin për kopjim të këngës duke nisur kështu një mori komentesh negative në rrjet.

Kujtojmë se dyshja po i kalojnë pushimet bashkë në Livadh, të shoqëruar dhe nga familjarët e tyre.

Donald Veshaj paralajmëron projektin e ri: Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë - Telegrafi

error: Alert: Content is protected !!