Ballina Magazina Çfarë bëri ? Ndjékësit ‘krýqëzojnë’ Bora Zemanin në foton e fundit! (FOTO)

Çfarë bëri ? Ndjékësit ‘krýqëzojnë’ Bora Zemanin në foton e fundit! (FOTO)

Prezantuesja Bora Zemani është gjithnjë në qendër të vëmendjes.  Çdo gjë që ajo bën apo thotë, komentohet gjerë e gjatë nga ndjékësit.

Së fundmi, Bora ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram, por ajo ka marrë disa komente negative.

Fotot e saj nuk janë pritur mirë nga masa. Ajo është shfàqur e veshur me një body dhe një palë xhinse të cilave ua kishte lénë zinxhirin hapur.

Nuk të bën budallaçkë botox-i”, Bora Zemani “i mbyll” gojën ndjekëses – Abc News

“Se kuptoj ca bukurie eshte me lan ashtu xhinsat?!”, shkruan dikush.

“Po ato pantallona sikur sa je cu nga wc”, thekson një tjetër. “Un se kuptoj pse si heq fare pantallonat”, shkruajnë të tjerët.

Mirëpo, Bora nuk ka bërë asnjë koment e asnjë replikë. Ajo ka vendosur që mos t’i përgjigjet askujt.

Më herët, gazetarja Elona Duro tregoi haptazi në një intervistë një défekt të Bora Zemanit.

Elona tha se Bora shkonte gjithnjë me vonesë në emision ndërsa tha se edhe Olsa kishte fàj për këtë gjë.

“Nuk e di nëse është défekt dhe nëse është faji i Borës por Bora vonohej gjithmonë sepse stilistja herë pas here i vononte veshjen. Vonesë në fillim të programit. Të dyja e kanë fajin për këtë, edhe Olsa edhe Bora.

Nuk ka défekt tjetër, shkon shumë mirë çdo gjë. Të mos jesh korrékte défekt është, défekt teknik.” –tha më herët Elona.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!