Ballina Magazina Upss! Tayna 'thùmbon' Melinda Ademin në tekstin e fundit! (FOTO)

Upss! Tayna ‘thùmbon’ Melinda Ademin në tekstin e fundit! (FOTO)

Tayna mesa duket është rikthyer tek zénkat e vjetra në tekstin e këngës së saj të fundit.

“Krejt këta e dinë kush është ‘Tata Mata’. Zemër mos u prék se me ty s’e pata”- këndon Tayna, dhe duket qartë se i referohet një kënge të Melindës.

“S’ka lídhje për këtë punë e dimë jemi ‘Tata-Mata’. Ke qejf me u krahasu por nuk jemi të barabarta”- ishte teksti i Melindas në këngën “Pika Pika” të publikuar në 2019.

The reporters give up diss-et, no gocat! Melinda worst about Tayna -  Instagramming

Akoma nuk ka patur një reàgim nga Melinda, por duke parë si shkojnë këto punë, mund të présim akoma tekste provokative.

Jo vetëm kaq por Tayna mesa duket nuk i ka marrédhëniet njësoj dhe me këngëtaren tjetër, Dafina Zeqirin.

“Bye bye” ishte bashkëpunimi i suksesshëm i Tayna-s dhe Dafinës, të cilat e sollën thuajse dy vite më parë.

Kënga e tyre bëri shumë bujë dhe numëron mbi 71 milionë klikime në Youtube.

Por thuhet se Tayna dhe Dafina i kanë ndërprérë kontaktet me njëra-tjetrën por nuk dihet arsyeja e “zénkës” midis vajzave.

Edhe pse nuk kanë më kontakt me njëra-tjetrën, sërish vajzat e këndojnë “Bye bye” në koncertet e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!