Emra të njohur festojnë sot ditëlindjen. Era Istrefi, Rudina Dembacaj, Dj Olti dhe Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Rudina Dembacaj ka postuar një foto në orët e para të mëngjesit teksa shihet duke u relaksuar në rrezet e diellit me pamje nga deti.

Këtë foto aktorja e ka shoqëruar me shkrimin:

Edi Rama - Wikipedia

“Jam shumë séksi për këtë ditëlindje! Apo më rre mendja?”

Nuk kanë munguar mes urimet e personàzhe të njohur të cilët e kanë uruar aktoren e cila duket gjithmonë në formë në daljet e saj.

Një tjetër personàzh është Era Istefi e cila po ashtu ka postuar një foto në profilin e saj të Instagramit teksa shihet duke performuar.

Disa nga personazhet publike festojnë sot ditëlindjen

Ditëlindja e ka gjetur këngëtaren duke bërë atë që ajo do më shumë, ky ka qënë shkrimi shoqërues i fotos në këtë ditëlindje ku Era mbush plot 28 vjeç.

Personazhi i rradhës është Dj Olti i cili ka marrë urimin më të ëmbël nga partnerja e tij Lori Bala e cila e uron duke shkruar:

Disa nga personazhet publike festojnë sot ditëlindjen

“Gëzuar ditëlindjen dashuri e imja. Qofsh përherë pranë nesh e kudo! Të duam shumë unë dhe Elois.”

Kryeministri Edi Rama feston gjithashtu ditëlindjen por akoma nuk ka publikuar asgjë në rrjetet e tij sociale.Disa nga personazhet publike festojnë sot ditëlindjen

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!