Elvana Gjata është padyshím një nga artistet më të mira në vendin tonë, me një karrierë që vazhdon prej dekadash, duke u shndërrùar hit pas hiti, në të preferuarën e publikut shqiptar.

E jo vetëm për këngët, por edhe për performancat, ku jep maksimumin në çdo njërën prej tyre, qoftë në një skénë para mijëra vetësh, në një koncert për 100 persona, apo qoftë vàrur nga dritarja e një makine, për një nga fansat e saj.

Po, po e lexuat mirë. Në një postim të fundit në Instagram, që në fakt duket se është një video e xhíruar nga një fanse e këngëtares, Elvana nis të performojë këngën “Loti” jashtë dritares së makinës.

(Video) Elvana Gjata siç nuk e kemi parë asnjëherë:

Artistja thotë bashkangjítur me postimin:

“Dashuria juaj më bën të çméndem”, drejtuar atyre që e duan muzikën e saj, ndërkohë që sigurisht kjo është një eksperiencë që vjen një herë në jetë për fansen që ndòqi “live” të gjithë performancën.

Për fatin tonë të mirë e kapi edhe në video dhe ja ku jemi tani, me Elvanën siç nuk e kemi parë ndonjëherë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!