Pas Salsanon ishte radha e Olsi Bylykut të merrte një puthje në buzë nga Romeo.

Momenti kur Romeo puth Salsano Rrapin në skenën e Portokallisë shkàktoi shumë të qeshura në sallë duke imítuar puthjen e Donaldit dhe Borës në Big Brother.

Nuk e dimë nëse puthja që Romeo dhe Olsi Bylyku dhanë në buzë me njëri-tjetrin është njëjta skénë që e kemi parë më parë, por me siguri edhe kjo puthje mes tyre do të shkàktojë sërisht të qeshura.

Kjo foto mes djemve është bërë menjëherë vírale teksa të gjithë pyesin veten se për çfarë skene humori bëhet fjalë.

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë të ftuarit e rradhës në emsionin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas” duke marrë parasysh dhe skenën e puthjes mes Romeos dhe Olsit.

Gjithçka mbetet për tu parë ditën e premte kur emsioni do të jepet ku dhe do të zbùlojmë se çfarë fshíhet pas puthjes së famshme të djemve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!