Ballina Aktualitet Plane për martesë? Flasin për herë të parë Olsi Bylyku dhe Egli!...

Plane për martesë? Flasin për herë të parë Olsi Bylyku dhe Egli! (VIDEO)

Çifti i njohohur i showbizit, Olsi Bylyku dhe Egli Tako ishin të ftuarit e radhës në emisionin “Më lër të flas”.

Ata kanë folur më shumë për marrédhénien e tyre dhe kanë treguar për fillimet e tyre.

Egli si fillim tregoi se ka qenë fanse e Olsit, me rolet e tij në “Portokalli”, e sidmos me rolin si “Kimíkati”.

Olsi nga ana tjetër u shpreh se ka patur shumë interes për ta njohur Eglin por tha me shaka se i është dashur tetë muaj për ta bërë për vete.

“Mendojnë se ne që jemi të famshëm, na kthéjnë përgjigje direkt gocat. Kam ndenjur tetë muaj. Çfarë ka kaluar ky shpirt”- u shpreh Olsi.

“Kemi qëndruar shtatë-tetë muaj njohje. Kemi dalë për rreth dy muaj por shumë rrallë, pastaj qélloi sezon vere. Do të bënte një dorë jetë Olsi”- tregoi Egli nga ana tjetër.

Çifti i emocíonuan të gjithë teksa performuan këngën e tyre hit me titull “Do ditë”.

Ata u pyeten nga Donaldi dhe Romeo dhe për planet e tyre për martesë. Olsi u shpreh në mënyrë mjaft pozitive për këtë temë duke thënë se dasma është definitivisht në planet e tyre. Ai tha se për momentin ata po fokusohen në materiale të tjera dhe se fakti që janë të rinj ju jep kohën e duhur.

Çifti u shprehën se kanë një lídhje mjàft të konsoliduar edhe pse në moshë të re, dhe se kanë plane mjàft emocíonuese për të ardhmen.

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!