Ballina Magazina Pas kaq shumë vitesh, Luana Vjollca i jep lamtumirën Top Channel! (FOTO)

Pas kaq shumë vitesh, Luana Vjollca i jep lamtumirën Top Channel! (FOTO)

Të gjithë e mbajmë mend emisionin e Luana Vjollcës “Shiko Kush Luan”, i cili trànsmetohej në ekranin e “Top Channel”.

Tashmë sipas Kryefjala.com faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila kishte mbi 100 mijë ndjékës nuk ekziston më.

Faqes i është fshirë emri i mëparshëm “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing with the Stars”.

Programi pritet të nisë së shpejti në “Top Channel”, që do të sjellë si modetatore Bora Zemanin, dhe do të ketë si producente Sara Hoxhën.

Të nisësh programin me 100 mijë ndjékës nuk duket aspak keq. Në këtë mënyrë konfirmohet dhe largimi i Luanës nga “Top Channel” ose të paktën nga emisioni i saj i famshëm.

Mesa duket Luana është fokusuar në karrierën e saj muzikore pasi kohët e fundit ka sjellë një projekt mjaft të veçantë.

Në nismën e saj “Thuaje”, Luana Vjollca ka ardhur me një qasje ndryshe si kurrë më parë.

Luana u shpreh se “Thuaje” është një zë i saj i cili do të shërbejë si zëri i atyre që nuk kanë një të tillë.

Ajo dëshiron të tregojë një anë tjetër të medaljes dhe jo vetëm atë anë perfekte që ne shprehim në rrjetet sociale nëpërmjet pesë historive të saj personale që sipas saj e kanë bërë të arrijë sot aty ku është.

Luana po synon edhe më shumë se tregu shqiptar pasi ka vendosur që të bashkojë forcat me artistin e njohur botëror, Rayvannay.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!