Ballina Magazina Pas 'díss'-it të Tayna, reàgon Melinda Ademi! (VIDEO)

Pas ‘díss’-it të Tayna, reàgon Melinda Ademi! (VIDEO)

Pas publikimit të këngës më të re nga Tayna, në të cilën ajo thumbonte reperen Melinda, ka ardhur reagimi nga kjo e fundit.

Në disa postime në Instastory, Melinda tha se katër vite më parë kur ajo u bë pjesë e tregut, koleget filluan të dukeshin ndryshe dhe të bëhen si ajo.

“Më duket shumë për të qeshur. Në 2018 e gjithë estrada shqipatre u duk ndryshe, dhe ende sot 2022 po duken të gjithë si unë.

A keni shkuar tek doktorët me foton time apo çfarë ka ndodhur.

E vërteta është e vërteta, mos u prekni vetëm shikoni fotot para dhe pas do e shikoni se ku e kam fjalën.  Sepse unë jam më realja këtu”- u shpreh Melinda.

Ajo nuk ka përmendur emra konkretë, por fansat dyshojnë se bëhet fjalë konkretisht për Taynën.

Në këngën e saj të fundit Tayna i referohej qartë Melindës në tekst.

Krejt këta e dinë kush është ‘Tata Mata’. Zemër mos u prek se me ty s’e pata”- këndon Tayna, dhe duket qartë se i referohet një kënge të Melindës.

“S’ka lídhje për këtë punë e dimë jemi ‘Tata-Mata’.

Ke qejf me u krahasu por nuk jemi të barabarta”- ishte teksti i Melindas në këngën “Pika Pika” të publikuar në 2019.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!