Ballina Magazina Nuk ndalen lajmet për të, Einxhel reagon sërish pas lajmeve të shtatzënisë!...

Nuk ndalen lajmet për të, Einxhel reagon sërish pas lajmeve të shtatzënisë! (FOTO)

Çifti i njohur, Einxhel dhe Dj Dagz, janë prej muajsh në një lidhje dhe nuk ngurrojnë të postojnë shpesh dashurinë mes tyre.

Kohët e fundit kanë qarkulluar shumë thashetheme se Einxhel është në pritje të ëmbël.

Burime për “Prive.al” konfirmuan se Einxhel dhe partneri i saj do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë dhe se moderatorja ishte në javën e 16-të të shtatzënisë.

Teksa po prisnim një konfirmim nga dyshja, Einxhel ka reaguar menjëherë duke cilësuar lajmin si të pavërtetë.

Ajo postoi disa video nga filmi “Përrallë nga e kaluara”, duke ironizuar situatën e krijuar.

Por Einxhel nuk është ndalur me kaq, pasi në postimet në vazhdim ajo duket akoma më e acàruar.

“Kjo është hera fundit që do flas për Ju! Jo se jeni të rëndsishëm për mua jo,se oksigjen s’më jepni ju, as mbi shpin s’më mbani as buke s’më jepni…Jeni thjesht njerëz vërdall. Njerëz që i këshilloj të bëjnë diçka me jetën e tyre,të merren me një hobi tjetër vec vjelljes vrér ne IG ndàj njerzve që sju lidh asgjë, përveç një butoni që e bëni ‘follow/unfollow. Për të mirën tuaj pastroni shpirtin nga kjo energji kaq negative dhe toksíke sepse jeni të hélmatisur deri në palc”.

“Dhe për ata që më thonë pse merresh: Sepse kjo jam unë. Sepse unë s’pranoj dot në héshtje t’më kalojnë si maune padrejtsie sipër vetes e mos lëshoj zë, sepse unë flas kur më shqétëson diçka, sepse unë refuzoj të mbaj gojën që mos dukem keq te ju, refuzoj të fsheh zemerimin tim dhe pranoj të tregoj kush jam sepse unë se bëj për t’ju impresionuar juve! Jetoj për qëllime më të larta se aq dhe uroj që veç më lart t’ju shoh të gjithëve. Por mos më kërkoni të jem indiferente kur më bëhen padrejtsi apo kalohet çdo lloj caku sepse nuk e zgjodha këtë lloj jete që të hesht, e aq më pak për t’ju pëlqyer juve”- përfundoi Einxhel.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!