Ballina Magazina Nevina Shtyllën nuk e keni parë asnjëherë më romantike se sot me...

Nevina Shtyllën nuk e keni parë asnjëherë më romantike se sot me dedikimin që i bëri partnerit! (VIDEO)

Moderatorja e njohur dhe simpatike, Nevina Shtylla është mjaft e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë diskrete sa i takon jetës së saj private.

Madje, ajo nuk flet aspak për lídhjen e saj prej disa vitesh me juristin Arbër Myftarin.

S'është ekonomist, punon në tjetër departament" Nevina Shtylla pranon para  kamerave lidhjen - Showbiz

Por sot në puntatën e fundit të “E diell”, Nevina e bëri edhe një deklaratë për jetën e saj personale.

Ajo u vendos paksa në siklet kur kolegët e pyetën për partnerin e saj.

Ajo bëri një deklaratë të shkurtër por shumë romantike për të dashurin e saj.

“E di ai sa shumë e dua”, tha ajo.

Më herët, Nevina ka folur për karrierën e saj dhe se si e ka nisur.

Ajo ka treguar se ka qenë vetëm 15-vjeç dhe ka pasur emocione shumë të forta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!