Elgit Doda i ka quajtur “tràdhtarë” Romeon dhe Donaldin edhe pse ato gëzojnë një marrëdhënie të shkëlqyer sëbashku.

Kjo sigurisht në kuadër të shakasë pasi vëllezërit Veshaj do mbajnë një koncert me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

Duke qenë se muajt e fundit ata kanë qenë kudo me Elgitin, ky i fundit ka bërë një shaka publikisht.

Hatërmbetje me vëllezërit Veshaj? Elgit Doda bën

Elgiti postoi një foto ku njoftohet koncerti i Romeos, Donaldit dhe Ermalit e shkroi “Tràdhtarët”.

Nuk ka vonuar as përgjigja e Romeoes i cili ka shpërndarë një foto të producentit me Xhensila Myrtezajn ku ka shkruar:

“S’ka më ‘Ku je je?’/ As si qenka dashnia/ Unë e ti dije lídhje s’kena mo”.

Hatërmbetje me vëllezërit Veshaj? Elgit Doda bën

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!