Loredana Zefi dhe Rigels Rajku i njohur ndryshe me emrin e artit Noizy janë dy këngëtarët më të pëlqyer të momentit pas bashkëpunimit të fundit.

“Heart attàck” ka korrur sukses të madh duke thyer rekorde klikimesh, por përveç suksesit ky bashkëpunim i dyshes ka sjellë dhe kunja e reàgime të ndryshme nga Mozzik.

Prej disa kohësh po qarkullon në rrjet një video e reperit Cllevio i cili ka një rivalitet të hapur me Noizy-n. Në video reperi ka bërë një deklaratë të fortë për Loredanën dhe Noizyn.

Mozzik feat. Noizy - Bonjour Madame (Instrumental) - YouTube

“E dini çfarë mësova sot për Loredanën? E ka kàpur Noizy. Për shkàk të kësaj Noizy s’flet më me Mozzikun”, ka thùmbuar Ahmeti.

Reperi i ka bërë këto alùdime përpara se të publikohej bashkëpunimi i Loredanës me Noizyn dhe si duket kjo gjë ka sjellë dhe krísjen e miqësisë mes reperit dhe Mozzik.

Fundi i miqësisë është pasuar me fshírjen e bashkëpunimit të tyre të suksesshëm muzikor të titulluar “Bonjour Madame”.

Noizy ft Loredana reagon Mozzik , Loredana sherr ne Zins - YouTube

Ky detaj u vu re nga ne ditën e sotme. Duket se Mozzik ka vendosur të shpàllë “lùftë” të hapur ndàj Noizyt.

Dy reperët i kanë fshírë postimet e tyre me njëri- tjetrin në rrjetet sociale.

Nuk e dimë ende nëse Loredana është arsyeja e vërtetë e príshjes së miqësisë mes dyshes, por që ka ndíkuar kjo është e sigurt.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!