Kida është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme.

Por ndonëse me karrierën e saj muzikore është shumë aktive, e kundërta mund të thuhet për jetën senimentale.

Para disa kohesh, pati shumë aludime se ajo ishte në një lídhje dashurie me një person që jeton në Dubai, por tani nuk ka më dyshíme.

Këngëtarja është fotografuar teksa shijon pushimet në Ulqin bashkë me djalin që i ka vjédhur zemrën.

Kjo nuk vjen shumë surprízuese pasi nga profili i Kidës në Instagram, mund të vëmë re fotot nga vizitat e shpeshta në Dubai.

Megjithatë dyshja nuk kanë mohuar apo pohuar akoma asgjë.

Deri më sot Kida nuk ka pasur ndonjë lídhje publike, pasi ka preferuar që të përqendrohet e gjithë fama e saj vetëm tek muzika.

Por thashethémet nuk kanë munguar pasi para disa muajsh përflitej se këngëtarja e njohur kishte nisur një lídhje dashurie me futbollistin shqiptar Valon Berisha.

Shkak u bënë disa postime në rrjete sociale të shoqëruara me emoji zemre.

Për më tepër, Valoni shprehu hapur pëlqimin e tij për Kidën. Kur u pyet se cilën nga këngëtaret shqiptare pëlqen dhe do e çonte në shtëpi, ai përmendi emrin e Kidës.

Futbollisti nuk e fshehu fare pëlqimin për këngëtaren dhe kaq mjaftoi që të gjithë të dyshonin për një romancë.

Mirëpo më pas lajmet e lídhjes së tyre dolën se nuk janë të vërteta dhe mes tyre nuk kishte asgjë më shumë sesa miqësi.Kida në një lidhje me futbollistin e njohur?! Detajet në rrjetet sociale që  ngritën dyshime – Balkanweb.com – News24

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!