Aktorja Rudina Dembacaj është një personàzh shumë i komentuar. Ajo është e martuar me Mark Frrokun si dhe ka një vajzë nga martesa me ish-burrin e saj, Aleksandër Varfaj.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku poston foto shpesh si dhe i përgjigjet pyetjeve të ndjékësve të saj.

Mirëpo së fundmi, dikush e ka pyetur Rudinën se përse poston pak foto me Markun.

“Shumë pak poston me Markun… ke frikë nga shtrígat?”– e pyet ndjékësi.

Rudina i ka kthyer përgjigje, ku shkruan: “Mua më duket sikur postoj tepër”, duke shtuar kështu edhe një foto me Markun.

Më herët, në një intervistë, ajo ka folur për marrëdhënien e saj me Markun.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!