Adisi feston ditëlindjen dhe urimi i Fifit nuk mund të mungonte.

Ajo i ka dedíkuar fjalët më të ëmbla partnerit të saj me të cilin vendosi ta bëjë publike lídhjen duke i treguar gjithë botës dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Këtë urim këngëtarja e ka nisur fillimisht duke i kënduar këngën e ditëlindjes Adisit dhe më pas sëbashku kanë fryrë tortën ku nuk munguan puthjet dhe përqafimet mes tyre në ato momente.

Fifi tells when she met Adis Patushi

Këtë video Fifi e ka shoqëruar me një dedíkim ndaj dashurisë së jetës së saj siç ajo dhe e quan në video duke shkruar:

“Adisin Fifi e do shumë. Gëzuar Ninxha im , gëzuar o ma i bukri botës më gjete dashni dhe ka met rujt tan jetën dhe nëse e kemi gjithë botën kundër”.

Përpos kësaj video plot dashuri që artisja i dedíkoi partnerit të saj ka postuar sërisht një foto tjetër teksa ka shkruar:

Video

“Të gjithë botën e kthej përmbýs për ty @adispatushi gëzuar Dashni !

Fifi dhe Adisi kanë deklaruar publikisht lídhjen e tyre teksa në çdo dalje të tyren publike shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!