Ballina Magazina Fifi është gati të marrë këtë hap të rëndësishëm në jetën e...

Fifi është gati të marrë këtë hap të rëndësishëm në jetën e saj private! (FOTO)

Përvecse duket që është në kulmin e krijmtarisë që pas daljes nga Big Brother, Fifi po ashtu ka qenë e zënë duke jetuar “her best life”, mbi të gjitha pasi po e jeton me partnerin  që sipas artistes është dashuria e saj e vërtetë.

Këngëtarja e njohur Fifi është në një lídhje me Adis Patushin dhe është shprehur se ka gjetur më në fund dashurinë e vërtetë dhe është më e lumtur se kurrë më parë.

Çifti nuk ngurrojnë të postojnë foto me njëri-tjetrin dhe të shprehin dashurinë mes tyre.

Së fundmi Fifi ka marrë pjesë në një dasmë dhe në urimin e saj në rrjetet sociale për çiftin ajo ka shtuar- “Mas juve Inshallah”.

Mesa duket gjërat mes dyshes po ecin mjaft mirë dhe Fifi e konsideron Adisin si partnerin e jetës.

Gjatë intervistës së saj të fundit Fifi nuk i ka kursyer fjalët e mira për partnerin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!