Reperi i njohur Arkimed Lusha ose siç njihet ndryshe me emrin e tij të artit, Stresi ka bërë një gjest tejet prékës për njërin nga fansat e tij.

Ditën e sotme Stresi ka vízituar në spítal fansin e tij 12-vjeçar i cili vùan nga një sëmùndje e réndë.

Djaloshit fatkeqësisht nuk i kanë mbetur edhe shumë ditë për të jetuar pasi është díagnostífíkuar me tumor celébral.

Dëshira e vetme e tij ka qenë të takonte Stresin dhe të kalonte disa momente me të.

Pasi vogëlushi shprehu dëshirën për ta takuar reperin, Stresi nuk ka nguruar të shkojë menjëherë.

Reperi e ka ndarë videon e takimiti në Instastory, ku shfaqet momenti i takimit të tij dhe surpríza që ai i bën 12-vjeçarit.

Stresi jo vetëm që ja plotësoi dëshirën vogëlushit por i ka bërë edhe një dhuratë me premtimin se do shkojë ta takojë sërish.

Stresi njihet për zemërgjerësinë e tij dhe ka qenë gjithmonë i gatshëm për të qëndruar pranë personave të cilët kanë kërkuar ndihmë dhe fansave që kanë shprehur dëshirën për ta takuar.

Së fundmi Stresi i ka bërë lémsh të gjithë teksa postoi një video të një vajze místeríoze në Insta Story.

Por jo vetëm kaq në postimin e radhës ka sqaruar situatën duke shkruar- “Mos u keqkuptoni e kaluara ka vdékur dhe të kesh sukses, mos kalo në të kaluarën po jeto të tashmen”.

Por në shkrimin e tij ra në sy dhe diçka tjetër që dukej si një mesazh për ishin e tij, “Do thoni ju kujtimet mbesin. Hahahahah po mbesin një *** i madh”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!