Don Xhoni është një ndër reperët më në zë të momentit. Ai merr vëmëndje me këngët që publikon por jo vetëm kaq.

Së fundmi, ai ka publikuar një story, ku bën thirrje por pa përmendur aspak emra.

“Mos hani m*t. Bëni muzikë të mirë. Bëjini njerëzit e lumtur me aq sa mundeni. Blini makina të reja. Jepini, nuk ka kohë për ta harxhuar”, shkruan Don Xhoni në një postim që ka publikuar në Instagram.

Por me kë e ka? Shumë mund të mendojnë që fjalët e tij mund t’i drejtohen reperave Noizy dhe Cllevio, të cilët janë kònfliktuar shumë me njëri tjetrin dhe shérri i tyre bëri zhurmë kudo në rrjet.

Nga ana tjetër, në një video ‘live’, Cllevio i ka kërkuar falje Noizy-t dje.

A do ketë paqe mes reperëve? Mbetet për t’u parë.

Don Xhoni i bën diss Noizy-t: O plak! Po ju djeg ë? (VIDEO) - Albeu.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!