Edhe pse “Big Brother VIP” ka përfunduar, sërish ish-banorët janë në qendër të vëmendjes.

Shumë prej tyre kanë publikuar projekte të reja, të cilat kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Mirëpo së fundmi ka qenë Sabiani ai që ka qenë pjesë e një bashkëpunimi me Adelina Berishën.

Ilir vs Donald: Based on online voting, here is who wins 'Big Brother VIP'  - Për mendimin tonë

Kënga është pëlqyer shumë dhe mjaft personàzhe të njohur, e kanë shpërndàrë këngën e ish-banorit të BBV në story.

Një ndër personazhet ka qenë edhe aktori Donald Veshaj. Ai ka postuar këngën në story dhe ka shkruar:

“E ka bërë për mua këtë”, duke e shoqëruar me një ’emoji’ që qesh me lot.

Refuzoi ftesën e Donaldit për të ndërtuar shtëpi për njerëzit në nevojë,  Ilir Shaqiri zbulon çfarë bëri me 100 mijë euroshin: Sabianit i dhashë… –  Balkanweb.com – News24

Mesa duket Donaldi nuk harron të íronízojë e thùmbojë herë pas here Ilirin.

Madje, ai ka “shfrýtëzuar” këngën e Sabianit për të léshuar një thùmb drejt Ilirit.

Kujtojmë që marrédhénia e miqësisë mes Ilirit dhe Sabianit është krísur.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!