Olsi Bylyku është një ndër personazhet më të dashur për publikun.

Që në daljet e tij të para ai ka rrémbyer vëmendjen e të gjithëve me humorin dhe batutat e tij.

Olsin e shohim tepër aktiv dhe në rrjete sociale ku publikon shpeshherë video ose foto “funny”, por postimi i fundit nuk është aspak i tillë.

Olsi Bylyku përfundon në spital, ç'po ndodh me aktorin e

Aktori i humorit ka përfunduar në spítal. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, përmes një fotografie në Instastory, ku duken qartë edhe dy vígonë.

Olsi nuk ka dhënë asnjë detaj rreth arsyes dhe pròblemit shëndetësor që ka pasur, por në foton e postuar shihet në ambientet e spítalit.

Jo vetëm kaq, por ata i emocíonuan të gjithë teksa performuan këngën e tyre hit me titull “Do ditë” në programin “Më lër të flas”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!