Dj Dagz feston ditëlindjen dhe partnerja e tij Einxhel i dedikon fjalët më të ëmbla ndonjëherë duke e nisur këtë urim teksa e quaj Dagz banorin e saj të preferuar në të gjithë Universin.

Së bashku me këtë urim të bukur i cili me siguri e ka emocionuar Dagz, Einxhel ka postuar dhe një video duke zgjedhur momentet më të bukura që jetuan sëbashku brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” aty ku nisi dhe njohja e tyre.

Ky urim i Einxhel mori vëmendjes e shumë personàzheve të njohur të cilët e kanë uruar Dagzin por njëkohësisht në kometet e tyre u treguan të emocíonuar nga këto fjalë që Einxhel kishte zgjedhur për partnerin e saj.

Mjaftoi ky gjest për të kuptuar çiftin e preferuar të Bora

Mes personazheve të shumta dalloi një “like” i Bora Zemanit e cila e ka pëlqyer videon dhe dedikim që Einxhel i ka bërë Dj Dagz.

Mjaftoi ky gjést për të kuptuar çiftin e preferuar të Bora

Mesa duket Bora Zemani e paska pasur një çift të preferuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” dhe ata paskan qënë Einxhel dhe Dagz, ku si ajo dhe shumë të tjerë nuk i kanë rezistuar dot ti bëjnë “like” këtij dedikimi.Mjaftoi ky gjest për të kuptuar çiftin e preferuar të Bora

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!