Ballina Magazina Blendi Fevziut i del nami si mashtrùes në...Brazil! (FOTO)

Blendi Fevziut i del nami si mashtrùes në…Brazil! (FOTO)

Blendi Fevziu është duke shijuar pushimet e tij pas një sezoni të gjatë të “Opinion”, e megjithatë, në Instagramin e tij, mes shumë plazhesh dhe pamjesh për t’u pasur zíli, moderatori ka postuar edhe dicka që ka tërhéqur vëmendjen e ndjekësve.

Bëhet fjalë për një njoftim që ka ardhur nga Brazili, ku sipas mesazhit që Fevizu ka publikuar, një doktor e lajmëron që dikush i ka vjedhur identitetin dhe po e përdor për të mashtrùar njerëzit, sidomos gratë.

Personi që ka njoftuar Blendin shkruan:

Blendi Fevziu përballet me situatën e pazakontë, imazhi i tij po

“Përshëndetje Blendi. Unë jam brazilian, mjek obstetër dhe gjínekologu. Po ju kontaktoj për t’ju informuar se fotot dhe imazhi juaj po përdoret, si një burrë i cili është duke vjédhur femrat braziliane. Nëna ime ishte një nga víktímat.

Ata kanë marrë foto nga Instagrami juaj duke ndryshuar emrin dhe shtiren si një burrë i vetmuar i pasur që po kërkon për grua. Tani do t’ju tregoj fotot që i dërguan nënës simë”

Ndërkohë gazetari ka publikuar edhe profilin fallco që përdor foton e tij, edhe një pasaportë dhe një tjetër mjet identifikimi, po ashtu që kanë imazhin e Fevziut.

Blendi Fevziu përballet me situatën e pazakontë, imazhi i tij po

Blendi Fevziu përballet me situatën e pazakontë, imazhi i tij po

Blendi Fevziu përballet me situatën e pazakontë, imazhi i tij po

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!