Ndarja mes ish-çifitit të Për’puthen Bruno Shemsho dhe Florjana Gjini, dhe deklaratat që e pasuan, bënë bùjë të madhe në rrjet.

Së fundmi Ana ka ndézur dyshímet se ka nisur një romancë të re, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ana ka publikuar një foto në Instastory të një buqete me trëndafila të kuq dhe me inicialin e emrit të saj të formuar me trëndafila të bardhë.

Në foton e publikuar shihet gjithashtu mesazhi i pusullës ku shkruhet: “ Je qetësia e shpirtit tim”, shoqëruar me një zemër.

Që pasi u bë publik lajmi i ndàrjes nga Bruno, nuk kanë munguar ‘kùnjat’ nga ana e ish-konkùrrentes së emisionit të dashurisë.

Kur të gjithë menduam se dyshja i dhanë fund thùmbimeve dhe íroníve mes njëri-tjetrit, Ana íronízoi sërish pak kohë më parë ish të dashurën.

“A je e lumtur”– e ka pyetur një ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa Ana dha një përgjigje shumë të prerë:

“Mjaftueshëm për ta bërë gjumin e qetë duke e ditur se: 1.Kam njerëzit më të mirë afër vetes 2.Që më hoqi Zoti qafe njërëzit që nuk më duheshin”

Ishte Bruno ai i cili nëpërmjet një Live në Instagram konfirmoi ndarjen nga ish-konkurrentja, ku më pas vijuan edhe deklaratat dhe thumbimet ndaj njëri-tjetrit.Perputhen Prime , Bruno dhe Ana dalin cift nga programi... - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!