Ballina Magazina Ylli Limani bën veprimin e bukur, ndalon koncertin ta respektojë...(VIDEO)

Ylli Limani bën veprimin e bukur, ndalon koncertin ta respektojë…(VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani është padyshim një prej emrave më të suksesshëm dhe më të dashur të estradës.

Prej disa ditësh në rrjetet sociale po qarkullon një video e këngëtarit.

Ky i fundit shfaqet teksa ndalon performancën e tij në një prej koncerteve.

Yll Limani ka disa fjalë për Capital T, pasi këndoi në koncertin e tij -  Lajmi.net

Arsyeja është e veçantë pasi në moment nis ezani nga Hoxha në xhaminë pranë vendit ku po mbahej koncerti.

Ky veprim është komplimentuar shumë nga fansat, të cilët nuk kanë ngùruar të komentojnë.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e Yllit është ajo në bashkëpunim me Noizyn, “Alkòòl”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!