Einxhel dhe Dagz po vazhdojnë për mrekulli lídhjen e tyre edhe jashtë Big Brother Vip.

Ata tashmë janë duke pushuar në Turqi dhe po sjellin fotografi të shumta nga atje.

Së fundmi disa detaje kanë bërë të mendojmë se Einxhel mund të jetë në prítje të ëmbël.

Fillimisht, dyshímet nisën nga postimet e saj gjatë pushimeve më të fundit me DAGZ ku gjithmonë përpíqet të mbulojë barkun me diçka ose poston vetëm ‘video selfie’.

Më pas në një koment nga Trixa për çiftin ajo ka përmendur fjalën bebe, shoqëruar me disa ’emoji’ shumë pròvòkues.

Pas kësaj fansa të shumtë kanë komentuar se dyshja janë duke u bërë prindër, që një gjë e tillë nuk është komentuar nga dyshja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!