Ballina Magazina U ‘krýqëzua’ se nuk ndihmoj Clevion ndaj Noizy-t, reagon Stresi: “Është gango...

U ‘krýqëzua’ se nuk ndihmoj Clevion ndaj Noizy-t, reagon Stresi: “Është gango budalla!”! (VIDEO)

Reperi Noizy është përfshírë në një shérr me një ish-anëtar të TBA-së.

Flasim për Cllevion, me të cilin kishin pasur një shérr vérbal para disa ditësh madje kishin shkémbyer edhe mesazhe.

Pas kësaj ka pasur edhe reagime të shumta në mesin e tyre edhe Stresi, ky I fundit tashmë ka regulluar marrédhéniet me Noizyn.Reperi e ka përkrahur në një status atë dhe me pas ka marrë krítika të shumta, pasi kohë më pari ai ka pasur një miqësi të gjatë me Cllevion, me të cilin ka patur disa mosmarrëveshje ditët e fundit.

Stresi tashmë pas krítíkave që ka marrë ka reaguar përsëri duke e quajtur Cllevion “gàngo budalla”, derisa betohej se nuk ka pasur asnjë lloj ndikimi në këtë çéshtje.

Është gango budalla!”, Stresi reagon pas kritikave se nuk mbështeti shokun e vjetër pas sherrit me Noizyn: Ju betohem për familjen se… – Balkanweb.com – News24

“Po t’ju tregoj telefonin tim, do shihni 8 mijë video të tilla. Mua nuk më intereson. Ku bëhet shérr unë shoh punët e mia dhe iki. Unë nuk kam shérre me repera, kam shérre të rénda. Me djem babaxhana që i vlerësoj dhe më vlerësojnë. Cllevio është gàngo pa merak. Ka për të ngelur gàngo, por gàngo budalla. Nëse kam 1% ndikim në këtë gjë Zoti ma çoftë te familja ime. Se po ju bëj be në familjen time. Nuk kam bërë asnjëherë kështu gjërash në shoqëri. Kurrë në jetë nuk kam bërë budalliqe me shoqërinë.”- shprehet Stresi në një reagim publik në rrjetet sociale.

Ndërkohë, Cllevio është arréstuar nga policia pasi në momentin e ngjàrjes duhet të ishte në arrést shtëpie.

Ai kishte qenë i arréstuar për véprat pénale “Prodhimi dhe shitja e nàrkotíkëve” dhe “Mbàjtja pa leje e àrmëve të ftohta”.

 

error: Alert: Content is protected !!