Ballina Uncategorised U përfol se u kthye me Borën por u 'kàp màt' me...

U përfol se u kthye me Borën por u ‘kàp màt’ me një tjetër femër, zbulohet vajza misterioze që ishte në krah Donaldit!

Pas lajmeve se Bora dhe Donaldi janë rikthyer bashkë, një video që doli në qàrkullim sugjeroi të kundërtën.

Donaldi shikohej në ambjentet e një clubi teksa ndodhej mjàft afër një vajze místeríoze duke i bërë akoma më kònfuz fansat.

Aludimet nisën direkt se kush ishte identiteti i kësaj vajzës pasi për shkàk të ambjentit dhe ndriçimit ishte e vështírë të dallohej.

Kush është vajza 'misterioze' që shfaqet krah Donald Veshajt në një klub  nate? - SHQIP.com

Por mesa duket gjithë kjo zhurmë paska qenë për asgjë pasi vajza në fjalë ishte pikërisht ish-konkurentja e “Big Brother Vip”, Fifi, më të cilën Donaldi krijoi marrédhénie mjaft të ngushta.

Akoma mbetet e paqartë nëse ai është rikthyer me Borën pasi asnjëra palë nuk ka konfirmuar diçka.

Pavàrësisht kësaj provat dhe fotot nuk gënjejnë pasi dyshja janë parë së bashku duke bërë pazar në outletin Seravalle në Genova.

Prishet shoqëria Fifi-Donald, këngëtarja paralajmëron padi për të - Sinjali

Kjo nuk është hera e parë pasi ata janë parë edhe më herët së bashku.

Ndërkohë Bora reagoi pak kohë më parë, ku hodhi poshtë të gjitha thashethemet për një duet apo bashkëpunim me Donaldin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!