Pas lajmeve se Bora dhe Donaldi janë rikthyer bashkë, një video që doli në qàrkullim sugjeroi të kundërtën.

Donaldi shikohej në ambjentet e një clubi teksa ndodhej mjàft afër një vajze místeríoze duke i bërë akoma më kònfuz fansat.

Aludimet nisën direkt se kush ishte identiteti i kësaj vajzës pasi për shkàk të ambjentit dhe ndriçimit ishte e vështírë të dallohej.

Kush është vajza 'misterioze' që shfaqet krah Donald Veshajt në një klub  nate? - SHQIP.com

Por mesa duket gjithë kjo zhurmë paska qenë për asgjë pasi vajza në fjalë ishte pikërisht ish-konkurentja e “Big Brother Vip”, Fifi, më të cilën Donaldi krijoi marrédhénie mjaft të ngushta.

Akoma mbetet e paqartë nëse ai është rikthyer me Borën pasi asnjëra palë nuk ka konfirmuar diçka.

Pavàrësisht kësaj provat dhe fotot nuk gënjejnë pasi dyshja janë parë së bashku duke bërë pazar në outletin Seravalle në Genova.

Prishet shoqëria Fifi-Donald, këngëtarja paralajmëron padi për të - Sinjali

Kjo nuk është hera e parë pasi ata janë parë edhe më herët së bashku.

Ndërkohë Bora reagoi pak kohë më parë, ku hodhi poshtë të gjitha thashethemet për një duet apo bashkëpunim me Donaldin.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!