Ballina Magazina U përfol se kishte nisur një lídhje të re, reagon Alvisa e...

U përfol se kishte nisur një lídhje të re, reagon Alvisa e ‘PërPuthen’! (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Alvisa Qarri, thotë se mashkulli místeríoz me të cilin u shfaq në rrjetet sociale është babai i saj.

Ajo ka postuar një foto në qytetin e Barcelonës me një mashkull místeríoz në të cilën Alvisa shkroi “të dua”.

Megjithatë ajo nuk e zbuloi identitetin e tij. Gjë që nxíti aludime të shumta se ajo ka krijuar një lidhje të re dhe se personi në fjalë ishte i dashuri.

Në një video të publikuar këtë mbrëmje ajo shprehet se nuk ishte i dashuri por babai.

Teksa është shfaqur sërish krah tij Alvisa shprehet se ‘Të dua i them vetë babit dhe do i them vetëm atij për një kohë të gjatë.”

Alvisa dhe Bashkimi ishin çifti i parë që doli nga “Për’Puthën 3” dhe gjatë intervistave të ndryshme ku shprehnin ecurinë e lídhjes së tyre, dukej sikur çdo gjë po shkonte shumë mirë.

Por kjo nuk zgjati shumë pasi lajmi i ndarjes erdhi nga ana e Bashkimit.

Alvisa u shpreh pak ditë më parë se nuk do të ndryshonte veprimet që ka bërë në program, por vetëm ndikim që ka pasur nga faktorët e jashtëm.

“Fatkeqësisht nuk zgjati, pasi kemi pasur pròbleme kohët e fundit të cilat u bënë të mëdha. Ne jemi takuar, kemi komunikuar dhe i ndàmë gjërat”, u shpreh ajo gjatë rikthimit në programin e dashurisë. Pas një kohe shumë të gjatë ajo i kërkoi falje edhe familjes së saj, pasi morën vesh publikisht diçka që nuk e dinin, bëhet fjalë për lidhjen me ish-të dashurin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!