Ballina Magazina U fol shumë se janë në një lidhje por këtë detaj për...

U fol shumë se janë në një lidhje por këtë detaj për Megi Pojanin dhe Endri Çekiçin nuk e dinit! (FOTO)

Megi Pojani është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Aktorja është shumë aktive në Instagram ku ndan çdo gjë nga jeta e përditshme.

Ndërsa, përsa i përket jetës private, Megi është treguar gjithmonë hermetike. Mirëpo këtë herë gjërat kanë ndryshuar.

Çfarë po ndodh mes Megi Pojanit dhe Endri Çekiçi-t ?! Fotot e fundit bëjnë  lëmsh rrjetet sociale

Prej disa ditësh tashmë Megi Pojani dhe Endri Çekiçi po përfliten se janë në një lídhje.

Detaje të shumta nga fotot e aktores dhe futbollistit në Instagram konfirmojnë dyshimet e ngritura.

Por këtë detaj është e sigurtë që nuk e keni vënë re rreth çiftit të ri.

Nëse bëjmë një kërkim të thjeshtë në internet, do të shikojmë që Endri është më i vogël në moshë se Megi.

Aktorja është dy vite më e madhe se futbollisti i Kombëtares.

Mesa duket edhe në këtë rast vlen shprehja që “dashuria nuk njeh moshë.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!