Megi Pojani është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Aktorja është shumë aktive në Instagram ku ndan çdo gjë nga jeta e përditshme.

Ndërsa, përsa i përket jetës private, Megi është treguar gjithmonë hermetike. Mirëpo këtë herë gjërat kanë ndryshuar.

Çfarë po ndodh mes Megi Pojanit dhe Endri Çekiçi-t ?! Fotot e fundit bëjnë  lëmsh rrjetet sociale

Prej disa ditësh tashmë Megi Pojani dhe Endri Çekiçi po përfliten se janë në një lídhje.

Detaje të shumta nga fotot e aktores dhe futbollistit në Instagram konfirmojnë dyshimet e ngritura.

Por këtë detaj është e sigurtë që nuk e keni vënë re rreth çiftit të ri.

Nëse bëjmë një kërkim të thjeshtë në internet, do të shikojmë që Endri është më i vogël në moshë se Megi.

Aktorja është dy vite më e madhe se futbollisti i Kombëtares.

Mesa duket edhe në këtë rast vlen shprehja që “dashuria nuk njeh moshë.”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!