Moderatorja Alketa Vejsiu sërish ka marrë vëmendje. Ajo prej disa ditësh ka udhëtuar drejt Republikës Domenikane por jo vetëm.

Me të është parë edhe Vera Grabocka, Aleksandër Frangaj dhe një grup stafi.

Por si qëndron puna? A do të ketë së shpejti ndonjë program të ri në “Klan”?

“News31” zbulon se tashmë “Klan” ka blerë patentën e programit të famshëm që quhet “L’isola dei Famosi” .

Ky lloj programi ka në fokus mbijetesën në një ishull të disa personàzheve VIP.

VIP-at duhet të jenë pikërisht ata që duhet të bëjnë gjithcka vetë, duke nisur nga gjetja e ushqimeve, strehimi etj.

Caste and Contenders ISOLA DEI FAMOSI 2022: Who Am I / Singles and Couples:  Rodriguez ...

Por kush do të jenë konkurrentët? Ende nuk dihen emrat.

Mesa duket konkurrénca mes televizioneve si “Klan” dhe “Top Channel” sa vjen edhe rritet.

Kujtojmë që “Top Channel” mori një shikueshmëri të jashtëzakonshme me spektaklin “Big Brother VIP Albania”.Kepi i Tundimeve - Top Channel

Nga ana tjetër, ‘Kepi i Tundimeve’ pritet të fillojë së shpejti.

Aùtorja Olsa Muhameti zbuloi më herët se në këtë “show” do të ketë edhe ish-konkurrentë nga Për’Puthen.

“Ka rikthime nga Përputhen, nuk rikthyem, shumë për t’i ndarë produksionet. Janë 7 personàzhe tërësisht të ri. Ky është Gabrieli, është i huaj. Është dhe Erjola. Dhe i treti është Fationi që vjen nga “Përputhen”. Janë 10 të rinj single. Ky mendoj është më i vështiri nga ato që kam bërë. Xhirimet vazhdojnë”, tha Olsa më herët.

Kepi i Tundimeve', zbulohen emrat që do shohim në programin veror me  beqarë, plazh dhe bikini - Showbizz Shqiptar

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!