Ballina Magazina “Truke të reja” për këtë “Big Brother Vip” na i tregojnë Eduarti...

“Truke të reja” për këtë “Big Brother Vip” na i tregojnë Eduarti dhe Arbana Osmani! (FOTO)

Përgatitjet për “Big Brother Vip” moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj kanë nisur nga puna që tani.

Të dy po bëhen gati për sezonin e dytë të këtij formati ku me siguri do të ketë të njëjtën pëlqyeshmëri si sezoni i parë.

Arbana dhe Eduarti kanë postuar disa foto teksa ndodhen në Lisbon të Portugalisë.

Disa pushime dhe…Eduart Grishaj tregon kush do jetë pjesë e “Big Brother  VIP 2” – Balkanweb.com – News24

Aty ata kanë vizituar shtëpinë e madhe të “Big Brother” ku siç duket nga fotot që moderatorja ka ndarë me ndjékësit në profilin e saj në Insta Story duket një shtëpi shumë e madhe.

Regjisori Eduart Grishaj ndodhet në ambjentin e regjisë në videot e Arbanës ku po mëson “truke të reja” të cilat do ti shërbejnë për këtë sezon të dytë.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po mësojnë “truke të

Gjatë një mbledhje ku të dy kanë qenë të pranishëm “Big Brother” në Shqipëri rezulton i suksesshëm.

Kujtojmë se “Big Brother Vip” theu rekort shikueshmërie duke u kthyer në një nga Show-t më të ndjékur.Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po mësojnë “truke të

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!