Përgatitjet për “Big Brother Vip” moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj kanë nisur nga puna që tani.

Të dy po bëhen gati për sezonin e dytë të këtij formati ku me siguri do të ketë të njëjtën pëlqyeshmëri si sezoni i parë.

Arbana dhe Eduarti kanë postuar disa foto teksa ndodhen në Lisbon të Portugalisë.

Disa pushime dhe…Eduart Grishaj tregon kush do jetë pjesë e “Big Brother  VIP 2” – Balkanweb.com – News24

Aty ata kanë vizituar shtëpinë e madhe të “Big Brother” ku siç duket nga fotot që moderatorja ka ndarë me ndjékësit në profilin e saj në Insta Story duket një shtëpi shumë e madhe.

Regjisori Eduart Grishaj ndodhet në ambjentin e regjisë në videot e Arbanës ku po mëson “truke të reja” të cilat do ti shërbejnë për këtë sezon të dytë.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po mësojnë “truke të

Gjatë një mbledhje ku të dy kanë qenë të pranishëm “Big Brother” në Shqipëri rezulton i suksesshëm.

Kujtojmë se “Big Brother Vip” theu rekort shikueshmërie duke u kthyer në një nga Show-t më të ndjékur.Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po mësojnë “truke të

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!