Ballina Magazina Thumboi Donaldin me postimin e fundit? Einxhel Shkira sqaron gjithçka! (FOTO)

Thumboi Donaldin me postimin e fundit? Einxhel Shkira sqaron gjithçka! (FOTO)

Reagimi i Flori Gjinit drejt Donald Veshaj sot tërhoqi vëmendjen e të gjthëve.

Menjëherë pas tij ishte Einxhel Shkira e cila postoi në Instastory një foto ku tregonte varsen që mbante në qafë dhe etiketonte pikërisht Florin.

Ky veprim i saj, në pamje të parë u duk si një reagim mbështetës ndaj Florit dhe thumbues ndaj Donaldit. Por në fakt nuk është aspak ashtu!

Pas thumbave te Flor Gjinit drejtuar tradhetise se Donaldit, vjen reagimi i papritur i Einxhel Shkires | Loki Magazine

E kontaktuar nga “News31” bukuroshja na ka sqaruar të gjithë historinë që fshihet pas fotos së postuar dhe bëhet fjalë për diçka shumë të ëmbël.

Varsja që Flori mbante në videon e tij është pikërisht një dhuratë nga Einxhel, e cila mban të njëjtë edhe në qafën e saj.

“Varësen që mban Flori ja kam dhuruar unë para se të largohesha për Afrikë dhe e kemi të dy njësoj, me yllin polar. E nxora foton me varësen time sepse Flori e kishte në qafë, edhe unë e kam me vete kudo”, është shprehur Einxhel.

Exclusive/U aludua se thumboi Donaldin me postimin e fundit, Einxhel Shkira

Më tej bukuroshja na ka sqaruar edhe kuptimin e veçantë që ajo varëse mban dhe nuk mund të ishte më i bukur se kaq.

“Dielli për mua rrotullohet rreth vetes time dhe njerëzve të mi”, ka treguar Einxhel.

Dyshja ruajnë një miqësi shumë të bukur prej vitesh me njëri-tjetrin dhe në shenjë të këtij raporti kaq të ngushtë, të dy mbajnë gjithë kohës në qafë “simbolin” e tyre të përbashkët.

May be an image of 3 people

Më poshtë gjeni edhe fotot ndër vite të Einxhel dhe Florit teksa shfaqen me varësen që bëri kaq shumë bujë.

Kështu që tani mund ti jepni fund aludimeve! Einxhel nuk thumboi askënd, por thjesht na rikujtoi edhe një herë këtë shoqëri kaq të bukur dhe të pastër që ekziston mes saj dhe Florit. Të përqafova pas kaq vitesh” Ja çfarë i tha Flori Gjini Einxhel që e bëri atë të përlotet! – iconstyle.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!