Ballina Magazina Stresi feston sot ditëlindjen, ja çfarë surprize mori reperi i njohur! (FOTO)

Stresi feston sot ditëlindjen, ja çfarë surprize mori reperi i njohur! (FOTO)

Reperi i shumë përfolur, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, feston sot ditëlindjen.

Këtë moment të bukur e ka ndàrë vetë ai përmes disa postimeve në Instastory.

Reperi ka marrë një surprízë në mesnatë nga miqtë e tij, duke i përgatitur gjithashtu edhe një tortë gjigante, fishékzjàrre dhe një shkrim nga pas “Bad Boy 4 Life”.

Stresi merr surprizën speciale për ditëlindjen, mësoni sa

Stresi shfaqet shumë i emocionuar këtë 35-vjetor, duke i trànsmetuar këto ndjenja edhe te ndjékësit në rrjetet sociale.

Me rastin e ditëlindjes, Stresi ka organizuar një super festë ku ka mbledhur miqtë e tij më të ngushtë.

Disa pamje nga festa reperi i ka treguar përmes postimeve në Instagram ku shihet një super atmosferë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!