Ballina Magazina Situatë e sikletshme për Sarah Berishën në ekran: I ke rënë qylit!

Situatë e sikletshme për Sarah Berishën në ekran: I ke rënë qylit!

Ndonëse banorët vetë e cilësojnë “Big Brother VIP” si një eksperiencë shumë stresuese, për shumë njerëz ata thjesht hanë, pinë dhe rrinë në shtëpinë e famshme.

Sarah Berisha ishte një nga banoret e edicionit të parë VIP në vendin tonë e cila qëndrojë për tre muaj në format.

Por a ‘i ka rënë qylit” gjatë asaj periudhe Sarah? Blogerja tashmë është bërë pjesë e “Kosherja Show” ku përveçse si moderatorë e kemi parë edhe si aktore.+

Sarah Berisha, kush është blogerja nga Durrësi që pasionin për drejtësinë e kombinon me modën dhe tashmë synon çmimin e madh në Big Brother VIP (FOTO) - Lajme Durrës

Në një skeç të fundit me një personazh ajo është vendosur paksa në siklet.

E pyetur nëse i ka rénë ndonjëherë qylit në jetën, Sarah tha ‘Jo’ por kundërpërgjigja ishte:

“Po në ‘Big Brother’ kush héngri dhe piu për tre muaj?”. Gjë që shkàktoi shumë të qeshura te Sarah e cila e mori me sportivitet dhe humor.Sarah Berisha poston momente nga koncerti i Malumës në Tiranë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!