Ndonëse banorët vetë e cilësojnë “Big Brother VIP” si një eksperiencë shumë stresuese, për shumë njerëz ata thjesht hanë, pinë dhe rrinë në shtëpinë e famshme.

Sarah Berisha ishte një nga banoret e edicionit të parë VIP në vendin tonë e cila qëndrojë për tre muaj në format.

Por a ‘i ka rënë qylit” gjatë asaj periudhe Sarah? Blogerja tashmë është bërë pjesë e “Kosherja Show” ku përveçse si moderatorë e kemi parë edhe si aktore.+

Sarah Berisha, kush është blogerja nga Durrësi që pasionin për drejtësinë e kombinon me modën dhe tashmë synon çmimin e madh në Big Brother VIP (FOTO) - Lajme Durrës

Në një skeç të fundit me një personazh ajo është vendosur paksa në siklet.

E pyetur nëse i ka rénë ndonjëherë qylit në jetën, Sarah tha ‘Jo’ por kundërpërgjigja ishte:

“Po në ‘Big Brother’ kush héngri dhe piu për tre muaj?”. Gjë që shkàktoi shumë të qeshura te Sarah e cila e mori me sportivitet dhe humor.Sarah Berisha poston momente nga koncerti i Malumës në Tiranë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!