Ballina Magazina Si asnjëherë tjetër, Arjola Demiri flet hapur për fëmijërin e saj dhe...

Si asnjëherë tjetër, Arjola Demiri flet hapur për fëmijërin e saj dhe jetën private! (VIDEO)

Diën e djeshme aktorja Arjola Demiri ka qenë e ftuar në emsionin “Në kùrthin e Piter Pan” me Alketa Vejsiun, ku u gjend përballë pyetjeve të fëmijëve.

Mes pyetjeve të shumta ngacmuese të vogëlushëve, aktorja u pyet se:

“A ka pasur ndonjëherë ndonjë partner më të shkurtër apo më të gjatë se vetja”

Do ti futet politikës? Aktorja Arjola Demiri: E kam me qef – BoldNews.al

Për këtë pyetje Arjola u shpreh se të gjithë ata që i kanë propòzuar kanë qënë ose sa ajo ose më të shkurtër.

Por do mundohem ta gjej në burrë më të gjatë, ka thënë ajo.

Aktorja ka folur gjithashtu dhe për natyrën e saj rébele gjatë fëmijërisë së saj.

Revista Ai

Ajo u shpreh se nga të gjithë kanë pasur fríkë prej saj, për shkàk të natyrës rébele dhe ka shumë prapësirave gjatë asaj kohe.

Arjola gjithashtu tha se në shtëpinë e saj të re do të futet vitin tjetër.

Gjashtushtu për të shùar kuriozitetin e të gjithëve, pasi është një pyetje që ma bëjnë shpesh ka thënë ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!