Ballina Magazina Si asnjëherë më parë, Beatrix flet për herë të parë rreth dedikimeve...

Si asnjëherë më parë, Beatrix flet për herë të parë rreth dedikimeve për Donaldin (VIDEO)

Që nga dalja prej Bog Borther Vip, Beatrix Ramosaj ka publikuar tre këngë, ku dy të fundit me titull “Ma shumë se ti” dhe “Vonë” u përfol gjatë që ishin dedíkime për Donaldin, pasi ndàrja e tyre e paprítur shkàktoi “cunàmi” në internet.

Fansat janë të bindur që vàrgjet në tekstet e këtyre dy këngëve lídhen me historinë e saj të shkurtër me aktorin.

Por me sa duket Trixa është lòdhur nga këto aludime dhe më në fund ka vendosur të flasë.

Në një video-live bashkë me Fifin që është mike e ngushtë e Donaldit, Trixa foli për dy këngët në fjalë.

Pjesë nga biseda:

Beatrix: Meqë më erdhi rasti, këto dy këngët e fundit që janë publikuar kanë qenë këngë të shkruar më para. Kështu që s’kam pse të jap shpjegime, shpjegimet po i jepni vetë ju. Nëse do të jetë aty që e kam shkruar tekstin unë, atëherë flasim bashkë.

Fifi ka një mesazh të réndésishém për Beatrix pas krísjes me Donaldin  (FOTO) – Juda.al

Fifi: Madje kënga që ka nxjerrë, “Ma shumë se ti” do të ishte e një artisti tjetër por nuk është bërë nga ajo. Informacion i sigurtë.

Beatrix: Kështu që mjaft folët budallëlliqe. Nuk është emri im aty, nuk do të thotë që po ia dedikoj dikujt.

Fifi: (Lexon komentet) Po génjen!

Fifi ka një mesazh për Beatrix pas problemeve me Donaldin - GOSS-BIZ

Beatrix: S’kam punë tjetër të gënjej, më kanë mbaruar të gjitha punët.

Fifi: Po e sqaroj unë pse po jep shpjegim. Sepse e ka të nevojshme sepse nuk ka dhënë asnjë deklaratë dhe është lodhur nga të gjitha fjalët poshtë e lart

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!