Ballina Magazina Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj.

Në një intervistë të rrallë përballë Fjodora Fjorës, artisti ndàu detaje nga jeta e tij private, fëmijëria dhe profesioni.

Për vite me rradhë ai na ka dhuruar pafund të qeshura me rolet e tij.

Agron Llakaj feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç bën aktori - Albeu.com

Por pas asaj buzëqeshje që ja kemi parë gjithmonë në fytyrë, fshíhet edhe një Agron emocíonal dhe shumë i ndjéshëm kur bëhet fjalë për njerëzit që do.

I pyetur nga Fjodora se cili ka qenë momenti më i vështírë që ai ka përjetuar në jetën e tij, i përlòtur, Agroni kujtoi motrën e tij të ndjérë.

“Vitin e kaluar në muajin nëntor më vdíq motra e madhe, në moshën 65 vjeçare për shkàk të Covid19. Ishte periudha më e vështírë në jetën time”, tregon ai.

Agron Llakaj preket gjatë transmetimit në Soirée - YouTube

Dy ditë pas vdekjes së motrës dola në skénë për të dhùruar të qeshura.

Me dukej sikur Zoti me vendosi në tel të provës se sa mbaja”, tregoi aktori me zërin që i drídhej e sytë e mbushur me lot.

Pavarësisht gjithçkaje, falë mbéshtétjes së familjarëve, dashurisë së publikut dhe pasíonit për punën, Agroni nuk ndaloi kurrë së na dhùruari të qeshura.

Gruaja e tij feston sot datëlindjen, Agron Llakaj i bën dedikimin e veçantë - Vizion Plus

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!