Ballina Magazina Lídhja shkon në një nivel tjetër, Jasmina i shkon Adrian Bujupit në...

Lídhja shkon në një nivel tjetër, Jasmina i shkon Adrian Bujupit në shtëpi! (VIDEO)

Jasmin Kadriu dhe këngëtari Ardian Bujupi vazhdojnë ta mohojnë se mes tyre mund te ketë diçka me shume se miqësi, por janë po ata qe ngríjnë dyshímet tek publiku me postimit e tyre.

Se fundmi, ata janë pare ne shoqërinë e njeri-tjetrit gjate festes se ditëlindjes se Sara Hoxhës, ku kane kaluar një kohe te mire bashke duke kërcyer.

Mirëpo, duket se po atë mbrëmje Jasmina e ka vizituar Ardianin ne shtëpinë e tij.

Jasmina e "Për'puthen" në krahët e Ardian Bujupit, çfarë po ndodhë mes tyre? - Lajmi.net

Ishte vetë këngëtari ai qe ndau një video ne TikTok, teksa shkroi: “Jasmina me vizitoi sot”, ndërsa veshja është e njëjte me atë qe dyshja kishin veshur gjate festes.

Ne këtë video krah Jasmines, këngëtari ndàu me ndjékésit lajmin se së shpejti do te sjelle bashkëpunimin e tij me Ledri Vulen, “Gelato”.

Nga ana tjeter, edhe Jasmina ka postuar një video me Ardianin ne TikTok, ku ka shkruar:

“A jeni gati? Sepse unë dhe Ardiani mezi po présim”, teksa ne sfond dëgjohet një pjese e bashkëpunimit qe do te publikohet se shpejti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!