Jasmin Kadriu dhe këngëtari Ardian Bujupi vazhdojnë ta mohojnë se mes tyre mund te ketë diçka me shume se miqësi, por janë po ata qe ngríjnë dyshímet tek publiku me postimit e tyre.

Se fundmi, ata janë pare ne shoqërinë e njeri-tjetrit gjate festes se ditëlindjes se Sara Hoxhës, ku kane kaluar një kohe te mire bashke duke kërcyer.

Mirëpo, duket se po atë mbrëmje Jasmina e ka vizituar Ardianin ne shtëpinë e tij.

Jasmina e "Për'puthen" në krahët e Ardian Bujupit, çfarë po ndodhë mes tyre? - Lajmi.net

Ishte vetë këngëtari ai qe ndau një video ne TikTok, teksa shkroi: “Jasmina me vizitoi sot”, ndërsa veshja është e njëjte me atë qe dyshja kishin veshur gjate festes.

Ne këtë video krah Jasmines, këngëtari ndàu me ndjékésit lajmin se së shpejti do te sjelle bashkëpunimin e tij me Ledri Vulen, “Gelato”.

Nga ana tjeter, edhe Jasmina ka postuar një video me Ardianin ne TikTok, ku ka shkruar:

“A jeni gati? Sepse unë dhe Ardiani mezi po présim”, teksa ne sfond dëgjohet një pjese e bashkëpunimit qe do te publikohet se shpejti.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!