Ballina Magazina Serish baba?! Reperi i shqiptar lumturon fansat me lajmin e ri?! (FOTO)

Serish baba?! Reperi i shqiptar lumturon fansat me lajmin e ri?! (FOTO)

Gold AG ka dhënë një intervistë për “Radio Televizionin Publik të Kosovës” ku dhe ka zbuluar lajmin më të bukur.

Reperi do bëhet baba për herë të dytë dhe zbuloi se fëmija pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator.

Reperi Gold Ag, emri i vërtetë i të cilit është Arian Agushi, ka tashmë një djalë me emrin Gueril.

Duke folur për djalin e tij, Gold AG u shpreh- “Më ngjan mua, edhe nga fotografitë kur kam qenë unë i vogël ashtu duket dhe nëna ime kështu thotë. Sytë i ka si të Ermirës. Është diçka që nuk është as në dorën time, as në dorë të Ermirës, kështu ka dashur Zoti, kujtdo t’i ngjante nuk do të kishte rëndësi, e rëndësishme është që të ketë shëndet”.

Reperi nuk nguron aspak të shprehë dashurinë për djalin e tij, dhe madje i ka dedikuar një këngë që mban si titull pikërisht emrin e tij, Gueril.

Megjithatë ai nuk ka zbuluar akoma gjininë e fëmijës së dytë. Në fillim të majit, ai dhe bashkëshortja e tij, Ermira, morën pjesë në dasmën e Robin Krasniqit ku dhe dyshimet se reperi do bëhej baba për herë të dytë. Por Gold AG nuk konfirmoi asgjë deri më tani që vendosi të ndante lajmin e bukur me publikun.Gold AG - GUERIL - YouTube

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!