Ballina Magazina Semi nuk është më single, ja videoja që vërteton këtë!

Semi nuk është më single, ja videoja që vërteton këtë!

Në qoftëse kishit dyshime për lidhjen e Semi Jaupajt dhe Ron këto pamje sapo na vërtetuan se dyshja janë bashkë dhe duken më të lumtur se kurrë.

Pas publikimit të këngës së tyre të re para pak ditësh e cila mban titullin “All your Lovin” mediat filluan të aludonin se mes tyre mund të kishte diçka.

Kjo për faktin se të dy u panë shumë afër me njëri-tjetrit në xhírímeve duke pasur një kimi të mirë gjatë realizimit të këngës.

Sipas kësaj video që po qarkullon në rrjet, Semi nuk

Asnjëri nga të dy nuk foli rreth këtyre zërave por mesa duket nga ana tjetër nuk e kanë fshéhur këtë marrdhënie pasi së fundmi janë parë bashkë.

Sipas burimeve të Pop Art Media të cilët kanë siguruar pamje të tyre teksa po ja kalonin mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Semi dhe Roni po kércenin nën tingujt e muzikës ku nuk mungonin as përqafimet apo përkédhéljet mes tyre duke mos u shqétësuar se mund ti shihnin bashkë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!