Në qoftëse kishit dyshime për lidhjen e Semi Jaupajt dhe Ron këto pamje sapo na vërtetuan se dyshja janë bashkë dhe duken më të lumtur se kurrë.

Pas publikimit të këngës së tyre të re para pak ditësh e cila mban titullin “All your Lovin” mediat filluan të aludonin se mes tyre mund të kishte diçka.

Kjo për faktin se të dy u panë shumë afër me njëri-tjetrit në xhírímeve duke pasur një kimi të mirë gjatë realizimit të këngës.

Sipas kësaj video që po qarkullon në rrjet, Semi nuk

Asnjëri nga të dy nuk foli rreth këtyre zërave por mesa duket nga ana tjetër nuk e kanë fshéhur këtë marrdhënie pasi së fundmi janë parë bashkë.

Sipas burimeve të Pop Art Media të cilët kanë siguruar pamje të tyre teksa po ja kalonin mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Semi dhe Roni po kércenin nën tingujt e muzikës ku nuk mungonin as përqafimet apo përkédhéljet mes tyre duke mos u shqétësuar se mund ti shihnin bashkë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!