Ballina Magazina Publikohen pamjet! Clevio arréstohet nga polícia pas shérrit me Noizy! (VIDEO)

Publikohen pamjet! Clevio arréstohet nga polícia pas shérrit me Noizy! (VIDEO)

Një ditë më parë, Kleviol Ahmeti, i njohur si “Cllevio Serbiano” u përfshí në një shérr me Noizy-n.

Ai kishte shkuar te lokali i reperit ku më pas situata u agràvua dhe përfundoi në një përplàsje të àshpër. Në video, shihet Noizy teksa “masàkron” me grùshte Cllevion.

Janë publikuar pamjet e arrestimit të reperit Kleviol Ahmetaj, i njohur si Cllevio Serbiano.

ARRESTOHET CLEVİO SERBİANO - YouTube

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ai zbret nga furgoni i policisë dhe mendohet se pràngat i janë vënë teksa ka qenë duke qëndruar në banesë.

Sipas polícísë, 36-vjeçari ka thýer masën e àrréstit shtëpiak.

Cllevio, në një seancë të mëparshme gjýqësore tha se bën videoklipe dhe se është rreper që e kërkojnë producentë të njohur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!