Ballina Aktualitet Prezantuesi shqiptar përjeton tmérrin! 4 gràbítës e kércénojnë...! (FOTO)

Prezantuesi shqiptar përjeton tmérrin! 4 gràbítës e kércénojnë…! (FOTO)

Një skenar i vërtet filmash aksion është ai që i ka ndodhur prezantuesit kosovar Enur Pakashtica.

Vetë moderatori ka rréfyer ngjàrjen e réndë, ku 4 persona të àrmàtosur me àrmë kanë téntuar që të gràbisin biznesin e tij.

“Kam qenë në katin e dytë të ambienteve ku punoj, kur kanë ardhur gràbitësit”, tha ai fillimisht.

Enur Pakashtica, student dhe ndërmarrës i suksesshëm (Video)

“Njëri prej tyre mu afrua me një àrmë të tipit “AK 4 7” dhe po më kércénonte që t’i jepja para. Por nuk e bëra një gjë të tillë. Iu vérsùla edhe unë pas. Edhe ai filloi të zbràptes.”, shtoi ai.

“Kur zbrita pashë edhe 3 bashkëpunëtorë të tij dhe i pashë që filluan të dilnin jashtë. Kur dolën, pashë që qélluan me një plùmb në ajër. Për fat të mirë ai plùmb nuk kapi në njerëz, apo në sende”, është shprehur prezantuesit.

Ndërkohë autòritetet po vijojnë hétimet për të vënë para drejtësisë aùtorët e kësaj ngjàrjeje.Enur Pakashtica

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!