Ballina Magazina Për kë bënte tifo në “Big Brother VIP”? Arbër Hajdari përgjigjet...

Për kë bënte tifo në “Big Brother VIP”? Arbër Hajdari përgjigjet më në fund! (VIDEO)

Arbër Hajdari vijon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas përfundimit të “Big Brother VIP Albania”.

Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në programin e njohur “Në Kùrthin e Piter Panit”, ku foli për jetën e tij personale si dhe u ndal dhe te eksperienca e tij në BBV.

Mirëpo, gjatë programit ai u pyet se për kë bënte tifo në Big Brother VIP, pra kush ishte i/e preferuari/a e tij.

Arbër Hajdari zbulon sa është paguar si opinionist në “Big Brother VIP” | Gazeta Lajm

Pyetja: Për kë bëje tifo në Big Brother?

“Më është bërë disa herë kjo pyetje dhe e kam thënë, besoj se jam i sinqertë këtu. Nuk kam pasur ndonjë të preferuar…” – theksoi Arbri.

Sa i takon karrierës së tij, Arbri ka thënë më herët gjatë një interviste se nuk e ka menduar ndonjëherë t’i futet politikës.

Ethet e finales nisin në shtëpi, Arbër Hajdari jep komentin e tij - Big Brother Albania Vip - YouTube

“Nuk kam menduar për shkak se mendoj që nuk ka vend për njerëz si unë, apo që pretendoj të hyj tek ajo kategori e njerëzve, që politika shqiptare nuk ka vend për to.

Nuk ka ven për shkak se sistemi i cili kanë krijuar nuk të jep një lloj hapësire që ti nëpërmjet asaj që duan njerëzit t’i përfaqësosh.

Pjesë e kësaj politike nuk do të bëhem kurrë”, ka thënë ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!