Ballina Magazina Pasi hoqi dorë nga 'PërPuthen', Olsa Muhameti konfirmon emisionin e ri që...

Pasi hoqi dorë nga ‘PërPuthen’, Olsa Muhameti konfirmon emisionin e ri që starton në Top Channel! (FOTO))

Aùtorja Olsa Muhameti e programit me te ri qe do te startoje ne Top Channel, “Too Hot To Handle”, ka premtuar se ky program i ri do te jete nje bòmbe e vertete.

Deri tani jane konfirmuar tre personàzhe te cilët do te jene pjese e formatit, ndërkohë qe ka edhe emra te tjerë te cilët po përfliten se do te behen pjese e emisionit dating.

Mirepo, vetem tani u be e ditur se kur do te startoje programi.

Kete e ka zbùluar vete autòrja me ane te nje pyetesori ne InstaStory, ku tregoi se programi do te startoje ne muajin me te nxéhte, ne Korrik.

Kujtojmë gjithashtu se tre personàzhet e pare do te jene: Fation Kuqari nga sezoni i dyte i Per’Puthen, Eriola Doci nga programi “E Diell” dhe një personazh i huaj i quajtur Gabriel.

Ndërsa përsa i përket moderatores, nuk ka ende një emër të konfirmuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!