Ish-konkurrentja e emisionit “Për’Puthen”, Alvisa Qarri, mesa duket e paska gjetur dashurinë e saj.

Ajo ka postuar disa foto së fundmi, ku duket se po shijon disa ditë pushime në qytetin e Barcelonës.

Por ajo çfarë ra në sy ishte fotoja me një mashkull místeríoz në të cilën Alvisa shkruan “të dua”.

Megjithatë ajo nuk e ka zbuluar identitetin e tij akoma duke marrë parasysh se mund të jenë në fillimet e lídhjes së tyre.

Alvisa dhe Bashkimi ishin çifti i parë që dolë nga emisioni i “Për’puthën 3”, dhe gjatë intervistave të ndryshme ku shprehnin ecurinë e lídhjes së tyre, dukej sikur çdo gjë po shkonte shumë mirë.

Por kjo nuk zgjati shumë pasi lajmi i ndàrjes erdhi nga ana e Bashkimit .

Pasi ndarja e deklaruar nga Bashkimi u bë e bujshme, në emision u fol nga tre konkurrentë (Ana,Edi,Samiu) për tràdhti nga ana e Alvisës.

Para disa kohësh Alvisa Qarri është përballur me një tjetër ngjàrje të pakëndshme, ku i është vjédhur llogaria e saj e “Instagram”-it.

Personi që ka bërë këtë, ka postuar disa nga bisedat e saj me konkurrentët dhe ish-konkurrentët e tjerë të emisionit, duke zbùluar një sërë detajesh lídhur me të pathënat e tyre që i kanë habitur të gjithë fansat.

Alvisa Qarri - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!